HABERLER

AKTİF PROJELER

ANKON HAKKINDA

 • 250+ Teknik
  Destek Projesi
 • 140.000+
  Eğitime Katılan Kişi
 • 18 Ülke
 • 25 Ödül
  Kazanan Kişi
 • 1.500+
  Hibe Yönetimi
ANKON, uluslararası donörler/uluslararası finans kuruluşları tarafından finansmanı sağlanan projelerde Türkiye’nin 81 ilinde 35 yıllık engin bir deneyime sahiptir. ANKON ayrıca Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan’ın yanı sıra Arnavutluk, Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Makedonya, Letonya, Polonya, Macaristan, Rusya Federasyonu, Kosova ve Kuzey Kıbrıs’ta da projeler yürütmüştür.

İŞ FIRSATLARI

aps1

ANKON Danışmanlık’ta çalışanlarımız ister sürdürülebilir bir altyapı projesinden sağlık sektörünü iyileştirmeye, geniş bir alanda, dünyada fark yaratmak üzere ortak bir amacı paylaşır. Başkalarına fayda sağlayacak iyi işler çıkarmak en büyük motivasyon kaynağımızdır.

aps2

ANKONPLUS

ANKON, AnkonPlus adıyla online buluşmalar serisi başlatarak COVID-19’a Yanıt Üretme sürecinde yerini almıştır; canlı internet yayını şeklinde gerçekleştirilen online buluşmalarda küresel Pandemi sonrası sürdürülebilir kalkınma ve yeni-normale geçiş süreciyle ilgili tartışmalara yer verilmektedir. AnkonPlus, konuşmacıların yanı sıra diğer katılımcıların da görüşlerini paylaştıkları, günün ve ayın en önemli konularını tartıştıkları bir platform olarak tasarlanmıştır. Önde gelen profesyonelleri, akademisyen ve uzmanları misafir ettiğimiz online buluşmalar serimiz düzenli olarak devam etmektedir.