EBRD / Turizm, Konaklama, Yiyecek – İçecek Hizmetleri Sektöründeki Mesleki Yeterliliklerin Belgelendirilmesi Projesi Kapanış Toplantısı

ANKON Consulting tarafından yürütülen,  Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından fonlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) “Turizm, Konaklama, Yiyecek – İçecek Hizmetleri Sektöründeki Mesleki Yeterliliklerin Belgelendirilmesi” Projesinin tamamlanması dolayısıyla 10 Mart 2022 tarihinde, Ankara’da bir kapanış toplantısı düzenlenlenmiştir.

MYK Kurum Başkanı Sn. Adem Ceylan ve MYK temsilcileri, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Ankara Ofis Başkanı ve Türkiye Başkan Vekili Sn. Mehmet Üvez ve EBRD temsilcileri, ANKON Consulting Yönetici Direktörü Sn. Damla Tüzüner ve şirket temsilcileri ile Projede yer alan Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşlarının temsilcilerinin katılım sağladığı kapanış toplantısında açılış konuşması Sn CEYLAN tarafından yapılmıştır. Ikinci açılış konuşması ise Sn. ÜVEZ tarafından gerçekleştirilmiştir.

Açılış konuşmalarının ardından projede yer alarak sınav ve belgelendirme faaliyetlerini başarı ile tamamlayan yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarının temsilcilerine plaket takdim edilmiştir. Sonrasında proje kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin proje tanıtım filminin gösterimi yapılmış; toplantı akşam yemeği ve akabinde toplu fotoğraf çekimi ile son bulmuştur.